کاربر گرامی، زمان استفاده از این بخش به پایان رسیده است.
1 - لطفا جنسیت خود را تعیین کنید.

2 - لطفا سن خود را به عدد وارد کنید (مثلا : 25)؛ از نوشتن سن به شکل حروفی و یا نوشتن کلمه سال به همراه سن خود اجتناب کنید.
3 - لطفا سطح سواد خود را تعیین کنید
4 - تا چه حد از عملکرد نماینده فعلی شهر خود راضی هستید؟
5 - به نظر شما مشارکت مردم در انتخابات آینده چگونه خواهد بود؟
6 - وضعیت جریان اصلاح‌طلب در انتخابات مجلس نهم چگونه خواهد بود؟7 - درباره حضور جریان‌ها و گروه‌هایی که موجب اتفاقات 88 (پس از انتخابات ریاست جمهوری) شدند در انتخابات آينده كدام گزينه درست است؟
8 - اخیرا در دل دولت جریانی منسوب به رئیس دفتر رئیس جمهور به وجود آمد است. به نظر شما اگر این جریان در انتخابات مجلس نهم شرکت کند، تا چه حد موفق خواهد شد؟9 - کدام نهاد برای نظارت بر نمایندگان شایسته‌تر است؟10 - به نظر شما احزابی که تنها در ایام انتخابات فعالیت می‌کنند، تا چه حد در جلب آرای مردم موفق خواهند شد؟11 - در برخي از كشورها مانند شبه قاره هند راي دهندگان همراه با انتخاب فرد، حزب مورد علاقه خود را نيز انتخاب مي‌كنند. به نظر شما برگزاری انتخابات به اين روش در ايران نيز موفقیت‌آمیز می‌تواند باشد؟12 - به نظر شما مهم‌ترین تفاوت مجالس هشتم و نهم در چه خواهد بود؟
13 - به نظر شما مهم‌ترین اولویت مجلس نهم چه چیزی باید باشد؟


14 - آیا رأی اولی هستید؟ (اولین بار است در انتخابات شرکت می‌کنید؟)

15 - به نظر شما چند درصد از واجدان شرایط (کسانی که می‌توانند رای دهند) در انتخابات شرکت خواهند کرد؟
16 - برای اطلاع از سوابق نامزدها، بیشتر از چه منابعی استفاده می‏کنید؟ (لطفا سه منبع اصلی خود را بر اساس اولویت مشخص کنید)
17 - به نظر شما کدام طیف در انتخابات موفقیت بیشتری کسب خواهد کرد؟ (لطفا رتبه اول تا سوم را از دیدگاه خود تعیین کنید)